За 1,5 млн євро від ЄС Львівщина вивезе свої пестициди

Четвер, 5 серпня 2010 г.
Теґи: | |

Високотоксичні відходи – непридатні пестициди планують вивозити з Львівщини за гроші ЄC. Ідеться про грант у 1,5 мільйона євро у рамках програми транскордонного співробітництва „Польща-Україна-Білорусь”.

Далі....

Щодо удосконалення регулювання, обліку та звітності у сфері поводження із відходами

Субота, 17 квітня 2010 г.
Теґи: |

На даний час існує ряд внутрішніх невідповідностей українського законодавства у сфері поводження із відходами.

У цій статті охоплені заходи, реалізація яких призведе до інтеграції дозвільної, облікової та звітної ланок документування у сфері поводження із відходами.

Далі....

Порушення природоохоронного законодавства Добротвірською ТЕС

Четвер, 15 квітня 2010 г.
Теґи: |

Державна екологічна інспекція у Львівській області перевірила дотримання вимог природоохоронного законодавства Добротвірською ТЕС ВАТ «Західенерго» і виявила низку порушень. На підприємстві немає документів на право користування земельними ділянками під гідровідвали №1 та №2, що є порушенням ст.ст. 124, 125, 126 Земельного кодексу України.

Далі....

Всеукраїнська екологічна акція «Разом за чисте місто!»

Середа, 14 квітня 2010 г.
Теґи: | |

17 квітня, у День довкілля, у Львові представники екологічних організацій, екоактивісти будуть прибирати сміття на схилах парку Цитадель, а також встановлять дошки з нагадування про чистоту природи. Захід відбуватиметься у межах всеукраїнської екоініціативи «Разом за чисте місто!», що є довготривалим багаторічним проектом, який впроваджується в Україні міжнародною асоціацією «Новий Акрополь».

Далі....

Паліїв сухих трави та листя каратимуть штрафами

Вівторок, 30 березня 2010 г.
Теґи: |

Щорічно, з приходом весни, на полях, сіножатях, а то і в містах, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні “фронти”, які знищують на своєму шляху все живе. У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах грунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря.

Далі....