Проект «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін»

Проект «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Проект розпочався у лютому 2013 року та триватиме до лютого 2015 року.

Головний партнер проекту

• Департамент містобудування Львівської міської ради

Партнери проекту

• Муніципалітет міста Люблін

• Громадська організація «Екологічні ініціативи»

Мета проекту

Покращення стану довкілля через зменшення негативного впливу на нього відходів побутового електронного та електричного устаткування.

Цільові групи та бенефеціари

Цільовими групами даного проекту є Муніципалітети Львова та Любліна, комунальні підприємства, діяльність яких пов’язана із поводженням з побутовими відходами, державні та громадські організації, діяльність яких пов’язана із охороною довкілля, населення міст Львова та Любліна, школярі шкіл Львова.

Кінцевими бенефеціарами є мешканці Львова та Любліна, мешканці прилеглих територій, на яких розміщення відходів побутового електронного та електричного устаткування може мати негативний вплив, державні та неурядові організації, які займаються проблемами розміщення та утилізації відходів побутового електронного та електричного устаткування на територіях реалізації проекту та зменшення його негативного впливу на довкілля.

Ключові заходи проекту

1. Дослідження поточного стану поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у містах Любліні та Львові.

2. Проведення міжнародної конференції у місті Люблін на тему поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування.

3. Розробка та затвердження комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові.

4. Придбання та розміщення спеціалізованих контейнерів для роздільного збирання відпрацьованих батарейок у місті Львові.

5. Проектування та закупівля обладнання для селективного збирання відходів побутового електронного та електричного устаткування для міста Люблін.

6. Придбання та обладнання на базі мікроавтобусів пересувних пунктів для збору відходів побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові.

7. Придбання устаткування для знешкодження ртутних ламп та інших елементів устаткування, які містять пари ртуті, у місті Львові.

8. Приготування та проведення інформаційної кампанії у містах Любліні та Львові.

9. Розробка комплексної стратегії зрівноваженого управління відходами побутового електронного та електричного устаткування для міста Люблін.

10. Проведення освітньої кампанії для шкільної молоді міста Львова щодо поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування.