Затверджено Комплексну муніципальну програму поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові на 2014-2017 роки

Проекти -> Новини
Теґи: | |
Вівторок, 1 квітня 2014 г.

Ухвалою Львівської міської ради від 20.03.2014 року №3066 затверджено Комплексну муніципальну програму поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові.

Комплексна муніципальна програма покликана розв’язати проблему поводження з відходами електронного та електричного обладнання у місті Львові.

Програма спрямована на посилення екологічної безпеки мешканців міста, стабілізацію та покращення екологічної ситуації, формування ефективної міської системи поводження з відходами побутового електричного та електронного устаткування та адекватної системи контролю за впливом таких відходів на стан навколишнього природного середовища.

У відповідності до Комплексної муніципальної програми у Львові закуплено 80 спеціалізованих пластикових контейнерів для збору використаних батарейок та вже встановлено їх у комунальних підприємствах Львова (колишніх ЖЕКах), державних установах, вищих навчальних закладах та центрах творчості.

Місця стоянок Екобусів для збору люмінесцентних ламп запрацюють вже у наступному році, слідкуйте за інформацією на сайті.

УХВАЛА № 3066