У Львові встановлять 80 контейнерів для збору батарейок

Новини
Теґи: |
Четвер, 27 березня 2014 г.

У Львові найближчим часом встановлять у громадських місцях 80 контейнерів для збору батарейок. Захід реалізовується в межах проекту з утилізації відходів побутового електричного та електронного устаткування.

У Львівській міській раді наголошують, що торік закупили 80 контейнерів для роздільного збирання батарейок. «Контейнери найближчим часом встановлять у громадських місцях (закладах освіти, комунальних підприємствах та в інших державних органах) відповідно до схеми, яка затверджена програмою поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові», - зазначають у мерії.

Окрім цього, як зазначається у повідомленні, торік закупили два мікроавтобуси для облаштування мобільних пунктів збору електронного та електричного устаткування. На базі мікроавтобусів облаштовано мобільні пункти прийому відходів електронного та електричного устаткування.

«Аби вирішити проблему наявності значної кількості відпрацьованих люмінесцентних ламп на території шкіл та медичних закладів, з міського фонду охорони навколишнього природного середовища торік було виділено та освоєно 18 тис. грн. Закуплено контейнерну тару для збору твердих побутових відходів», - зазначають в управлінні екології та благоустрою.

Нагадаємо, для запровадження системи оперативної утилізації ртутовмісних відходів, що утворюються в побуті, укладений грантовий договір від 18 грудня 2012 року між департаментом містобудування та Міністерством регіонального розвитку Польщі в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства для впровадження проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електричного та електронного устаткування у місті Львові з використанням досвіду міста Любліна» на саму 1 350 780 євро. Реалізація проекту розпочата з лютого 2013 року.

Переший контейнер для збору відпрацьованих батарейок встановили у Львові 30 жовтня 2013 року.

Джерело: http://zaxid.net