Представники проекту взяли участь у круглому столі з вирішення проблем електронних відходів

Новини
Теґи: |
П’ятниця, 31 травня 2013 г.

30 травня 2013 у конференц-залі Національної академії наук України в Києві відбувся круглий стіл з обговорення підходів до вирішення проблеми електронних відходів в Україні за європейськими стандартами, в якому взяли участь представники проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін», які поділилися перспективними планами виконання заходів щодо вирішення проблеми електронних відходів у м. Львові.

Захід провела Всеукраїнська екологічна громадська організація "МАМА-86" в рамках проекту "Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електронних відходів" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Круглий стіл зібрав понад 70 учасників з різних секторів суспільства – центральної й місцевої влади, міжнародних програм і проектів, експертної спільноти, українського та європейського бізнесу, НУО, що працюють у сфері відходів, та ЗМІ – для обговорення заходів з покращання ситуації з електронними відходами у країні. Рекомендації круглого столу будуть передані до відповідних державних органів влади з метою лобіювання впровадження стандартів ЄС щодо електронних відходів в національне законодавство.

Організатори заходу презентували огляд сучасного стану політики поводження з електронними відходами в Україні та країнах Європейського Союзу. Огляд, що підготовлений в Україні вперше, поряд з аналізом містить рекомендації щодо комплексного вирішення проблеми електронних відходів в Україні відповідно до норм ЄС.

Джерело