Переможцем конкурсних торгів із закупівлі устаткування для знешкодження ртутних люмінесцентних ламп стало шведське підприємство «MRT System International AB»

П’ятниця, 11 липня 2014 г.
Теґи:

За результатами конкурсних торгів із закупівлі устаткування для знешкодження ртутних люмінесцентних ламп визначено переможця, ним стало шведське підприємство «MRT System International AB».

Далі....

Розташування контейнерів для збору відпрацьованих батарейок

Розташування пунктів збору використаних батарейок у місті Львові, організованих департаментом містобудування Львівської міської ради можна переглядати на інтерактивній карті на сайті e-waste.lviv.ua

Шановні мешканці Львова! Не будьте байдужими до довкілля, не викидайте використані батарейки у смітник, відносьте їх до організованих пунктів збору у комунальних підприємствах, вищих навчальних закладах та державних установах міста Львова

Щороку бюджетні установи Львова купують понад 20 тисяч нових люмінесцентних ламп

Четвер, 5 червня 2014 г.
Теґи: | |

Проведений аналіз придбання люмінесцентних ламп (у тому числі енергозберігаючих компактниих) школами, вищими навчальними закладами та медичними установами Львова впродовж 2010-2012 років.

Далі....

У Львові зібрано перших два контейнери використаних батарейок

Четвер, 5 червня 2014 г.
Теґи: |

В рамках Муніципальної програми поводження з електронними відходами за підтримки Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства на початку квітня поточного року у Львові було встановлено 80 спеціалізованих контейнерів для збору відпрацьованих батарейок.

Станом на 26 травня 2014 року повністю заповнені перші два контейнери загальною ємністю 40 літрів, найактивнішими виявилися студенти Франкового університету та мешканці Залізничного району (ЛКП «Скнилівок»).

Джерело

Небайдужі підприємці долучилися до збору використаних батарейок у Львові

Четвер, 5 червня 2014 г.
Теґи: | | |

Департамент містобудування Львівської міської ради на початку року закликав приватні підприємства міста долучитися до муніципальної системи збору відпрацьованих батарейок у Львові.

Далі....